Elektrikli arabalar için SARJ Plus şarj istasyonları

Elektrikli otomobiller için ŞARJ Plus şarj istasyonlarının konfigürasyonu

Müşterilerimiz, elektrikli araçlar için üç tip ŞARJ Plus akıllı şarj istasyonunda Elektrikli araçlarını şarj etme imkanına sahiptir.

(AC) 10 - 43 kW arası, tam araç şarjı 2-3 saat sürmektedir. J1772/Type2 (Mennekes)

Hızlı Şarj (DC) 40 - 160 kW for CHAdeMO/CCS2, Elektrikli aracınızı 20 ila 60 dakikalık bir zaman aralığında hızlı şarj gerçekleştirilir. (Akü kapasitesine ve otomobilin modeline bağlıdır.)

Mobil Şarj istasyonu Minibüs tabanlı mobil elektrikli araç şarj istasyonu, CHAdeMO, CCS Combo 2 ve GB/t hızlı şarj portları ile donatılmıştır. 40 kW dahili jeneratörü ve 40 kW * h pili donatılmıştır.

Duvar tipi AC şarj istasyonu Tip 1, Tip 2 fişli

Dikili tip AC şarj istasyonu - Tip 1/Tip 2 fişli

Hızlı Şarj DC Ticari istasyonu 40-160 kW, konnektör seti ile: CHAdeMO/kablo Tip 2/CCS

Şehir Formatı Ticari DC istasyonu, 60, 80, 120, 160 kW üç bağlantı noktalı, konektörler-kablolar: CCS, CHAdeMO, Tip 2

Elektrikli otomobiller için

Elektrikli otomobiller için ŞARJ Plus şarj istasyonlarının model yelpazesi, ticari ve ev gibi farklı istasyon kullanımına uygun ve bireysel konfigürasyonla mümkün olan en uygun hizmeti sunar:

Elektrikli arabaları ŞARJ Plus istasyonları ile şarj etmenin avantajları:

Bireysel tasarım

Hızlı kurulum ve verimli istasyon kurulumu

Şarj oturumu hakkında yüksek veri işleme hızı

Şarj oturumunun çoklu ödeme desteği

Şarj istasyonları için white label ağ yazılımı

Çevrimiçi Kişisel hesabın özellik listesiyle mobil uygulama

Plug&Charge fonksiyon desteği · Uygun istasyon yönetimi

Uygun istasyon yönetimi


ŞARJ Plus, Türkiye'den elektrikli şarj istasyonları geliştiricisi ve üreticisidir, bu nedenle benzersiz tasarım ve ihtiyaçlarınız için size özel şarj istasyonları yapabiliriz. Bize bir istek gönderin ve bireysel bir ticari teklif alın

Şirketimiz, küçük konumlardaki (özel otopark, şirket otoparkı, konut kompleksleri) şarj istasyonlarının yönetimi için yenilikçi bir BT çözümü ve şarj istasyonlarının ticari kullanımı için tam döngülü bir sistem sunmaktadır. Türkiye'de IT profesyonelleri ve verimli fiyatlandırma çözümleri ile tanınan bir mühendislik firmasıyız. Ayrıca kendi ŞARJ Plus ağımızı da yönetiyoruz, bu da çözümlerimizin işlevsel olduğu ve pratikte test edildiği anlamına geliyor.

Şirketin geliştirdiği mobil uygulama ŞARJ Plus'ta ise şu işlevler mevcut:

EV şarj istasyonu harita araması

Şarj oturumu yönetimi

Faturalandırma

Şarj oturumu istatistikleri

Şarj istasyonu rezervasyonu

ŞARJ Plus Elektrikli araç şarj ekipmanı satın alarak ve kurarak, işletmenize daha fazla müşteri çekmenizi sağlar.

Elektrikli araç şarj cihazı satın almakla ilgileniyorsanız, SARJ Plus ev şarj istasyonu fiyatı rekabetçidir. SARJ Plus'ın Siemens, Schneider Electric ve diğer tanınmış şirketlerle ortaklığı, ekipmanı indirimli fiyatlarla satın alma ve kalitesinden şüphe duymama fırsatı verir. Kullanışlı ve kaliteli bir hizmet geliştirdik.

SARJ Plus tarafından elektrikli araç şarj istasyonlarının tasarımı modern, saldırılara karşı korumalı ve bu tür ürünlerin kalite gereksinimlerine (sertifikalarımıza) uygundur. Modellerimizi ve bunların pazar gereksinimlerine ve tüketici ihtiyaçlarına uygunluğunu sürekli olarak güncelliyoruz.

Ülkede elektrikli araç altyapısının geliştirilmesine yeni bir yaklaşım önerdik. Şarj istasyonları tedariği için dünya markalarını birbirine bağladık. Mobil uygulamayı modern ve aynı zamanda kullanımı kolay hale getirdik.

Sizi ortaklarımız ve düzenli müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyuyoruz..